adidas Predator 20

DEMON(skin) na Twojej nodze

adidas prezentuje najnowszy model Predator 20 Mutator z DEMONSKIN, całkowicie nową technologią opracowaną w celu zwiększenia przyczepności do piłki i maksymalizacji kontroli.

DEMONSKIN to nowa przełomowa technologia adidas Football, złożona z teksturowanej warstwy kolców na cholewce Predator 20 Mutator. DEMONSKIN opracowany w wyniku badań i testów, jest wynikiem zastosowania algorytmu komputerowego do stworzenia całkowicie nowego połączenia między butem a piłką. Kolce DEMONSKIN zostały celowo wykonane, aby owijać przód i bok buta w sposób, który idealnie dopasowuje się do piłki, łącząc się, aby zapewnić graczom lepszą kontrolę i dotyk, a także sprzyjać podkręcaniu podczas uderzenia.

Od samego początku projekt Predatora inspirowany był najniebezpieczniejszymi stworzeniami natury - symbolizującymi silne i dynamiczne cechy, które but budzi u noszącego, aby dać mu przewagę nad przeciwnikami. Nowa formuła buta z wysokim kołnierzem i skapretą z tyłu a niskim przodem nadaje specjalną, extremalnie nietypową formę - dla podkreślenia szczególnych umiejętności zawodnika.

Nowy Predator 20 Mutator został zaprojektowany z myślą o maksymalnym ruchu. Nowe materiały oraz sposób produkcji buta znacząco podnoszą jego cechy użytkowe na boisku.

Dziedzictwo, które stało się kultowe dzięki takim mistrzom gry jak David Beckham, Zinedine Zidane i Steven Gerrard, kontynuowane jest przez graczy nowej generacji. Zupełnie nowy Predator 20 Mutator będzie nosił Paul Pogba, Becky Sauerbrunn, Marc-André ter Stegen i Tessa Wullaert.

Z ceneo:
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie