dodatkowy rabat na wszystko: -5% Kod : #wracaszdogry - promocja do 31 maja

adidas Uniforia - zjednoczenie!

Oficjalna piłka meczowa UEFA EURO2020

Dzięki nowemu formatowi turnieju, który rozegrany zostanie w 12 różnych krajach, projekt Uniforii nabrał nowego stylu! To przekraczanie granic sportowych, kulturowych i społecznych - a to wszystko w imię piękna piłki nożnej. To wszystko leżało u podstaw projektu piłki rozpoczętego w 2018 roku.

Dlaczego tak?

Projekt Uniforii ma śmiałe, czarne linie w stylu pędzla biegnące po piłce, symbolizujące rozmycie granic i przekraczanie granic, co odzwierciedla nowy transkontynentalny format zawodów.

Te szerokie pociągnięcia są przeplatane błyskami jaskrawych kolorów, jako celebracja różnorodności turnieju i połączenie różnych kultur.

Wspólnie na jednym turnieju dla jednego celu.

Odważne konstrukcje przedstawiają piłkę, która oferuje tę samą wysokowydajną strukturę i panele, co najnowsze modele FIFA World Cup, ale z unikalnym materiałem „Hi-White” - co zapewnia lepszą widoczność na boisku dla graczy.

Projektując oficjalną piłkę meczową, zawsze staramy się odzwierciedlać kulturę; jaki jest duch ulicy, który możemy z dumą zaprezentować na stadionie. To, co widzieliśmy w naszych miastach - wszystkich naszych kluczowych miastach - to potrzeba spotkania się i zjednoczenia na rzecz zmian.

Z ceneo:
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie