adidas X Ghosted

 

Na pierwszy rzut oka buty wyglądają na szybkie, dzięki wprowadzeniu całkowicie nowej technologii materiałów adidas Performance, czyli półprzezroczystej Mirageskin.
Ta pojedyncza warstwa wysokowydajnego materiału jest nakładana na szkielet z drutu, aby stworzyć bezszwową cholewkę, która zapewnia lekkość, stabilność i wsparcie.
Jego wyjątkowa, przypominająca ducha i półprzezroczysta estetyka wizualnie odzwierciedla uczucie, jakie daje sportowcom.
Kolejne ukłony w kierunku prędkości pojawiają się w detalach, z umieszczeniem trzech pasków inspirowanych skrzydłami sokoła wędrownego - najszybszego stworzenia na ziemi.X Ghosted to lekki, szybki but, który daje to uczucie po umieszczeniu na stopie dzięki wglądowi na buty sprinterskie, gdzie ułamki sekund decydują o sukcesie.
Zaczęło się od rekonstrukcji i przebudowy na potrzeby piłki nożnej, aby odzwierciedlić specyficzne potrzeby współczesnej gry.
Rezultatem jest wybuchowa konstrukcja sprinterska z potężnym doładowaniem z przodu, które pozwala na błyskawiczne przyspieszenie.
Po raz pierwszy w historii, podciśnieniowe dopasowanie pozwala graczom poczuć, jak powietrze jest szybko wysysane z buta podczas użytkowania, tworząc super ciasne dopasowanie, które wspiera wybuchowe ruchy dzięki bliskości konturów stopy.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie na tą innowację, która wspiera graczy - sprinterów, adidas wprowadza Carbitex Speedframe - dynamiczną podeszwę z włókna węglowego.
Została ona stworzona w oparciu o podejście open source i wykorzystuje ekstremalną moc i wydajność włókna węglowego, ale w elastycznej formie.
X Ghosted to pierwsze buty piłkarskie dostępne w tej skali z integracją dynamicznej płyty z włókna węglowego.

 

 

Z ceneo:
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie