Buty specjalnie dla Ciebie

Chcesz na boisku poruszać się sprawnie niczym pająk czekający na swoją ofiarę? Lub może wolisz czekać w cieniu i zaatakować w najbardziej niespodziewanym momencie? Ta kolekcja jest stworzona własnie dla Ciebie. Wybierz swój styl - pająk czy nietoperz. To Twój ruch, Twoja kolekcja, zrobiona specjalnie dla Ciebie!

PHANTOM VISION to but piłkarski przeznaczony dla graczy, którzy pragną kontrolować grę i w możliwie najbardziej precyzyjny sposób wpływać na jej przebieg.

Kontrola na małej przestrzeni, drybling, szybkość. To wszystko ma gwarantować Phantom Vision.

Nowy typ dopasowania zwany Quadfit Mesh to nowy, bezszwowy materiał, który otula stopę, zapobiegając jakimkolwiek niepożądanym ruchom wewnątrz buta.

Cholewka Flyknit z unikatową, szorstką teksturą. Dzięki temu kontrola nad piłką jest na bardzo wysokim poziomie.

Kołnierz jest bardzo miękki i elastyczny, połączony bezszwowo z resztą cholewki wewnętrznej.

System wiązań Ghost Lace, czyli ukrycie sznurowadeł pod spodem zewnętrznej cholewki. Dzięki temu powierzchnia strzału jest większa.

Technologia All Condition Control pozwala na idealną kontrolę nad piłką, niezależnie od warunków pogodowych.

Wkładka Nike Grip, która nie tylko zapewnia komfort i odpowiednią amortyzacje, ale także zapobiega przesuwaniu stopy wewnątrz buta.

Podeszwa Hyperprecision to połączenie wszystkich najlepszych cech - zapewnia świetną zwrotność, przyspieszenie, kontrolę.

Cholewka Phantom Venom w całości wykonana z Flyknitu z technologią ACC, wspierana kablami Flywire. To one, w połączeniu z wiązaniami, zapewniają stabilizację stopy i idealne dopasowanie. Cholewka dodatkowo zakrywa połowę sznurowadeł, zwiększając strefę uderzenia piłki.

Ważnym aspektem jest także Strike Zone, czyli strefa uderzenia na wewnętrznej części cholewki. To nic innego, jak delikatne poliuretanowe wkładki wkomponowane wewnątrz cholewki, które tworzą specjalne wypustki, pozwalające na lepszą kontrolę nad piłką. Przekładają się one na ułatwione podkręcanie futbolówki podczas gry.

W okolicy palców, cała powierzchnia cholewki ma fakturę plastra miodu, ułatwiając panowanie nad piłką.

Technologia All Conditions Control (ACC) zapewnia optymalną kontrolę nad piłką.

Podeszwa HyperReactive to połączenie znakomitych osiągów i wysokiego komfortu użytkowania.

Każdy but malowany jest ręcznie na specjalne zamówienie. Czas realizacji to 7 dni roboczych.

Z takimi butami z pewnością wyróżnisz się na boisku. Bramkarz na długo zapamięta gole strzelone przez Ciebie a na widok tych butów zmierzających w kierunku bramki z pewnością będzie czuł niepokój.

Nadruk możesz zamówić na dowolnym bucie z dowolnym projektem.

Wyjątkowa kolekcja dopasowana tylko pod Ciebie!

Zobacz kolekcję w akcji!

Z ceneo:
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie