Kibicuj z dumą swojemu klubowi!

Być wiernym fanem to okazywanie wsparcia swojej drużynie każdego dnia i w każdej sytuacji. Bo kibicem się JEST a nie BYWA.

Mes Que Un Club

Nowe stroje FC Barcelona to odejście od tradycji, jaką przez wiele lat było utrzymanie strojów w paskach pionowych.

Posiadamy w asortymencie wiele elementów, od kompletnych strojów, poprzez odzież treningową oraz gadżety, takie jak piłki, saszetki i czapeczki. Wszystko, czego potrzebujesz aby pokazać przynależność klubową każdego dnia.

Hala Madrid!

Klub z tradycjami, zdobywca wielu tytułów. Wielokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów i krajowych tytułów mistrzowskich.

Nasz asortyment to nie tylko koszulki, ale też wiele innych przydatnych elementów, jak portfele, piłki czy też szaliki. Każdy może dobrać coś dla siebie - nawet drobny detal, który pozwoli na identyfikację ze swoim klubem.

Mia San Mia

Jeden z najsłynniejszych europejskich klubów. Niemiecki gigant, który na domowym podwórku jest niepodważalnym liderem od wielu lat.

W Bayernie gra jeden z naszych najlepszych zawodników - Robert Lewandowski. Jesteś gotowy na rywalizację swojego ulubionego zespołu? Dołącz do fanów i skompletuj swój zestaw kibica.

Czerwone diabły

Klub, którego tradycje są ogromne. Wielu słynnych trenerów, w tym sir Alex Ferguson, który z klubem pracował przez wiele lat.

Fani "Czerwonych diabłów" to z pewnością wierni fani swojego klubu. Skorzystaj z naszej oferty i zaopatrz się w zestaw produktów, dzięki którym jeszcze mocniej pokażesz swoją miłość do klubu.

Stara dama

Klub, który powrócił w wielkim stylu na europejskie boiska. Zaszokował świat ściągnięciem Cristiano Ronaldo. W chwili obecnej rozbudowuje swoją kadrę i pozyskuje najlepszych zawodników.

Historia klubu pokazała, że dzięki kibicom i wiernym zawodnikom można wrócić na szczyt. Czy Juve sięgnie wreszcie po upragniony tytuł Ligi Mistrzów?

Kanonierzy

Wielki powrót do adidasa - nowe koszulki i współpraca z producentem przypomina o historii.

Klub, który cały czas jest w europejskiej czołówce najlepszych. Fani, którzy wiernie kibicują klubowi jeżdżą wszędzie tam, gdzie gra ich ukochany zespół. Jesteś jednym z nich? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie w naszym sklepie.

Z ceneo:
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie