G-FORM

Inteligentny strażnik Twojego bezpieczeństwa!

Wielu graczy nie docenia tego, jak ważne jest korzystanie ze sprzętu, który daje nowe możliwości i chroni ich samych. Takim właśnie sprzętem jest ochraniacz - często niedoceniany, kupowany na samym końcu.

Od ochraniaczy natomiast zależy bezpieczeństwo na boisku w starciu z rywalem, który nie zawsze ma czyste intencje.

Kontuzje zdarzają się nawet najlepszym, warto jednak im zapobiegać, niż leczyć. Powrót po kontuzji trwa często bardzo długo, o czym przekonało się już wielu piłkarzy z najwyższego poziomu.

Prezentujemy wyjątkowy sprzęt - G-FORM

Junior
Senior

Prawie każdy piłkarz doświadczył, jak trudni mogą być przeciwnicy i boisko. Bolesne upadki, siniaki i otarcia - wszystko to jest częścią dobrej weekendowej gry. Dlatego firma G-Form opracowała nowy rodzaj odzieży kompresyjnej, która wykorzystuje inteligentną technologię piankową w miejscach na ciele, które są najczęściej uderzane. Stawy barkowe, biodra i plecy są w ten sposób chronione przed bolesnymi uderzeniami. Chcesz mieć pewność, że Twoja gra pozostanie bezpieczna? Przejdź do G-FORM!

Osłony, koszulki kompresyjne i spodnie G-Form to najnowsze elementy w ochronie graczy na boisku piłkarskim. Do tej pory gracze używali osłon wykonanych z twardego materiału, który nigdy nie dostosowywał się do kształtu ich nóg. G-Form oferuje teraz bardziej elastyczny i regulowany materiał, który jest również niezwykle wygodny. Ta inteligentna pianka pochłania energię wywieraną przez nacisk na osłonę, aby zapobiec nieprzyjemnemu bólowi po każdym trafieniu przez przeciwnika.