Nike Speed Freak

Szybkość w PODWÓJNYM wydaniu!

Neymar Jr. wie, co to szybkość. Na boisku to błyskawiczny ruch, dynamiczne pochylenie ramion i ekspresowy bieg wzdłuż linii bocznej. Poza boiskiem to zamiłowanie do wyścigów samochodowych i najszybszych aut na świecie. Model Neymar Jr. Mercurial Vapor „Speed Freak” łączy te dwa światy, tworząc wybuchową mieszankę.

Dynamiczny wygląd, większa szybkość!

Cześć zewnętrzna nawiązująca do wyglądu samochodów wyścigowych skrywa zaawansowaną technologię Mercurial.

Niezwykle cienki, a przy tym niesamowicie mocny materiał Flyknit na cholewce umożliwia doskonałe czucie piłki przy dużych prędkościach, a płytka Aerotrak po każdym wygięciu wraca na swoje miejsce, zapewniając niespotykaną dynamikę przy każdym kroku.

Żywe kolory

Na wygląd projektu miały wpływ dwie flagi – szachownica i flaga Brazylii. Obie umieszczono z tyłu buta w czarnym i białym rombie. "Neymar Jr. kojarzy się z Brazylią i kultowym numerem 10 na koszulce, dlatego chcieliśmy koniecznie umieścić tu ten element" – mówi Alex.

Żywa czerwień i wypolerowane srebro dodają blasku, a akcenty zieleni, żółci i niebieskiego na końcówkach sznurowadeł to kolejne nawiązanie do reprezentacji Brazylii.

 

Być jak samochód wyścigowy...

Żeby buty w pełni odzwierciedlały wygląd samochodu wyścigowego, projektanci stworzyli specjalne nakładki, które zakrywają piętę.

Zewnętrzna część pięty nawiązuje do poprzednich modeli i tatuaży, jak "IV", który symbolizuje rodzinę Neymara, oraz "Shhh" znajdujący się na jego palcu wskazującym, którym ucisza stadiony pełne kibiców. Wewnątrz pięty znajdują się grafiki Neymara oraz napis, który podsumowuje cały projekt: "Engineered to the exact specifications of Neymar Da Silva Santos Junior" ("Zaprojektowano zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Neymara Da Silva Santos Juniora").

Neymar Jr. Mercurial Vapor "SPEED FREAK"

Z ceneo:
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Zaufane opinie